Nowe promocje u legalnych bukmacherów !

 

Polscy bukmacherzy nie spoczywają na laurach. W celu zagwarantowania swoim graczom jak najlepszych wrażeń prezentują im coraz to nowe promocje. Przyjrzyjmy się ostatnim propozycjom polskich legalnych bukmacherów. Zobaczymy najciekawsze oferty i nowe usługi, które wprowadzają polscy bukmacherzy.

Zakłady PULS w eTOTO

 

Początkiem marca bukmacher eTOTO uruchomi możliwość typowania zakładów live zwanych zakładami puls. Promocja polega na tym, ze obstawiamy, czy następna bramka wpadnie w ciągu następnych 30 sekund, minuty, pięciu minut lub 10 minut. Każdy zakład zostaje podzielony na trzy przedziały czasowe i każdy kolejny gwarantuje nam większą wygraną.
Minusem tego typu zakładów jest to, że dostępne są one tylko w mobilnej wersji strony bukmachera lub w jego aplikacji. Nie obstawimy ich niestety korzystając z komputera.
Zakłady puls są bardzo ryzykowne, ale gwarantują nam także bardzo wysokie kursy. Są to zazwyczaj mnożniki w wysokości dziesiątek, a nawet setek.

Cashout w ForBET

Cashout w ForBet nie jest nowym rozwiązaniem. Okazuje się jednak, że dotychczas była ona niedostępna w mobilnej wersji strony tego bukmachera. Podobnie wyglądała sytuacja w przypadku aplikacji mobilnej. Niedawno ForBET umożliwił skorzystanie z tej usługi również na mobilnej wersji swojej strony. Na czym polega ta opcja? Korzystając z cashout mamy możliwość zamknięcia kuponu przez zakończeniem się wszystkich zdarzeń. Jeśli wygraliśmy większość meczy na kuponie, ale obawiamy się o wynik ostatniego, wystarczy że zamkniemy kupon, a wyjdziemy na plus. Nie będzie to oczywiście pełna wygrana, którą dostalibyśmy za wszystkie mecze, ale przynajmniej nie przegramy całej naszej stawki.

Emocje Rządzą w STS

Bukmacher STS odpalił niedawno promocje Emocje Rządzą. Polegają one na obstawianiu konkretnych meczów ligowych lub pucharów. Kupony, które okażą się wygrane trafiają na specjalną listę. Bukmacher przeznaczył 50 tysięcy złotych na każdą edycję turnieju i rozdaje je każdemu, kto trafi kupon w trakcie wydarzenia. Każdy z typerów ma możliwość postawienia większej ilości kuponów, więc promocja ta pozwala nam na wygranie naprawdę dużych pieniędzy.

Szybka rejestracja konta w LVBet

LVBet to kolejny bukmacher, który umożliwia swoim użytkownikom założenie konta bez potrzeby przesyłania bukmacherowi skanów naszego dowodu osobistego. Wystarczy tylko podać swoje podstawowe dane i wpłacić pieniądze. Po tym wszystkim możemy zabrać się do obstawiania. Konto możemy potwierdzić w dowolnej chwili, gdyż nie wypłacimy bez tego pieniędzy.

Totolotek sponsorem Pucharu Polski

Bukmacher Totolotek został głównym sponsorem pucharu Polski. Wcześniej ten bukmacher wspierał wiele polskich klubów, a teraz nazwa bukmachera będzie firmować jeden z większych piłkarskich turniejów w naszym kraju. Nowa umowa jest jednym z ciekawszych ruchów bukmachera, który z pewnością przyciągnie nowych klientów. Umowa została podpisana do 31 maja 2021 roku.
Będąc w temacie bukmachera Totolotek warto także wspomnieć, że najlepsi typerzy Ekstraklasy otrzymają od bukmachera możliwość wylotu na wyspę Bali.